Medarbejder

Bogholderi
Pia Pers

Tlf.: 2819 7976

Mail: pia@pers-group.com

Flere oplysninger

Pia Pers er direktør hos Pers-Group
I det daglige er det Pia som, varetager  administrationen samt økonomiafdelingen
Pia Pers indgår i ledergruppen

Salg og Service, Teknik
Torben Pers

Tlf.: 2819 2875

Mail: torben@pers-group.com

Flere oplysninger
Torben Pers er, med en baggrund indenfor EL, idemand og udvikler.
Derudover er det Torben, som ved ALT om både maskiner, service og kemiløsninger.
Kom med dine emner til Test i vores testcenter.
Torben Pers indgår i ledergruppen

Salgsdirektør
Hans Wolf

Tlf.: 2783 9483

Mail: hans@pers-group.com

Flere oplysninger

Hans Wolf er CCO, salgsdirektør

Salg Sjælland og Fyn
Muharrem Basaran

Tlf.: 2819 2871

Mail: muharrem@pers-group.com

Flere oplysninger
Muharrem er vores mand i marken, på Sjælland og Fyn.
Med en baggrund som maskiningeniør, har Muharrem et stort kendskab til maskiner og kender kundernes behov.

Salg Jylland
Kontakt Hovedkontoret

Tlf.: 7582 6633

Mail: info@pers-group.com

Flere oplysninger
 

 

 

Intern Administration
Anette Pedersen

Tlf: 7582 6633

Mail: anette@pers-group.com

Flere oplysninger
Anette er blæksprutten, som laver alt lige fra marketing og fakturering til transport.

Service
Stefan Haslach

Tlf.: 2810 7576

Mail: stefan@pers-group.com

Flere oplysninger
Stefan er vores servicemand – han ombygger og laver service på maskiner, både her på adressen, men også hos vores kunder.

Lager
Kim Hansen

Tlf.: 2819 2873

Mail: kim@pers-group.com

Flere oplysninger
Kim er med sine 35 år, hos Pers-Group, den ansvarlige for Kemi og lager.
Det er Kim, som med sikker hånd blander vores egne kemiløsninger samt pakker klar til forsendelse, alt sammen efter vores kunders ønsker.

Metal Service
Stefan Haslach

Tlf.: 2810 7576

Mail: stefan@pers-group.com

Flere oplysninger

Stefan er ansvarlig for Metalservice.
Hos Metalservice udføres der overfladebehandlinger på metaloverflader, for de kunder som lader underleverandøren klare opgaverne.